ZAOSTENO NA VNOST
ZN8


Notice: Undefined variable: quote in /data/web/virtuals/191839/virtual/www/domains/zn8.cz/templates/beez_20/index.php on line 166


Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /data/web/virtuals/191839/virtual/www/domains/zn8.cz/templates/beez_20/index.php on line 175

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /data/web/virtuals/191839/virtual/www/domains/zn8.cz/includes/application.php on line 536

   Hledáš Boha? Chtěl bys jej poznat, ale nevíš jak? K Bohu nelze přistoupit skrze hlubokou meditaci, obsáhlé poznání, vlastní moudrost nebo dobrý život. Sám Ježíš Kristus, Boží Syn, řekl: "Já jsem ta cesta, pravda a život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne." Ježíš nepřišel na tuto Zemi proto, aby ho lidé oslavovali a divili se jeho učení. Přišel, aby svým vlastním životem zaplatil za náš hřích. Hřích každého člověka - i ten Tvůj. Je to jediný způsob, jak může Bůh odpustit člověku, protože hřích nelze jen tak prominout. A je to také jediná cesta k Bohu. Co tedy můžeš udělat proto, aby Ti Bůh odpustil a přijal Tě do svého Království? Nemůžeš udělat vůbec nic, Ježíš to už udělal za Tebe. Na každém z nás pouze je, zda tuto milost přijmeme a nebo ji odmítneme. Nebe si nelze zasloužit, můžeš do něj přijít pouze skrze oběť Božího Syna. On nezemřel jen za ty, kteří k Němu byli vstřícní, ale i za ty, kteří ho popravili a nenáviděli. Bůh odpouští každému, kdo jej o to upřímně požádá. Ježíš byl třetího dne vzkříšen, je živým Bohem a čeká i na Tvou odpověď.

   Jestli si uvědomuješ, že i Ty jsi hříšný, že i za Tebe musel Ježíš trpět a chtěl bys přijmout tuto nabízenou milost... chtěl bys žít s Bohem a poznat Ho, stačí, když mu to vše řekneš. Pokud to budeš myslet upřímně a vážně, On Tě uslyší, ať už promluvíš nahlas nebo jen ve své mysli. Není třeba vznešených slov nebo naučených modliteb, řekni to svými slovy. 

"Vyznáš-li svými ústy, že Ježíš je Pán, a uvěříš-li v srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen." Římanům 10:9

Přijmout Ježíše Krista jako svého osobního Spasitele neznamená, že všechny Tvé problémy v životě se náhle vyřeší. V Bibli není nikde slíbeno, že dostaneš v zaměstnání přidáno, budeš mít rychlé auto a vše se Ti bude dařit. Naopak od nás Bůh někdy žádá těžké věci, ale nikdy více, než dokážeme unést. Získáš však Přítele, který Tě nikdy nezklame, který všechny starosti ponese s Tebou a dá Tvému životu smysl. Jednou s tímto Bohem budeš moci žít věčně v nebi.

   Pokud bys chtěl o Bohu mluvit, můžeš nás kontaktovat a my se Ti budeme snažit pomoci. Veškeré sdělené informace budou důvěrné a nebudeme je šířit dále.

   Můžeš také navštívit web www.hledamboha.cz a poznat příběhy lidí, kteří odevzdali Bohu svůj život. Mnozí prošli těžkou životní situací a mohou Ti svým vyprávěním pomoci v tom, co třeba prožíváš i Ty.

 

 

 

2014 ZN8 - Zaostřeno na věčnost